Жан-Жак. Зоряна м'якість

Як приємно квітневого вечора спостерігати за зірками. Особливо на коньяку.

Нарешті теплі деньки наблизилися впритул. Пора задуматися про вилазку на відпочинок на природу. І вже треба щось вирішувати, тому що далі тягнути не можна. Ви і так занадто довго чекали, коли буде тепло. А про що саме потрібно подумати, збираючись на такий відпочинок? Ось вам коротка інструкція від м'якого бренду Жан-Жак.

Перш за все, задумайтеся про місце відпочинку. Не можна ж залишитися просто так в місті, навіть якщо хочеться залишитися. Жан-Жак рекомендує неодмінно виїжджати за межі міських вогнів і звуків, щоб сповна насолодитися свіжим повітрям, тишею, запахами трави і листя і неймовірно зоряним небом.

Друге, і не менш важливе, - це меню. Обов'язково візьміть з собою м'ясо і овочі. Це незамінні друзі для такого роду відпочинку. Що може бути приємніше ароматних шашликів. Уявіть, цей чарівний тріск тліючих полін і румянящееся м'ясо на шампурах. Ви повільно його повертаєте кожним боком до спеку, а в перервах насолоджуєтеся м'яким смаком коньяку Жан-Жак, підігріваючи апетит. Свіжі овочі відмінно відтіняють смак смаженого м'яса.

Третій пункт - це вибір алкоголю. Одним з найблагородніших, вишуканих спиртних напоїв по праву вважається коньяк! Завдяки глибині і теплоті смаку, інтенсивності і досконалості букета, тривалості приємних смакових відчуттів у роті і, звичайно ж, аромату. Всього кілька ковтків янтарно-золотистого Жан-Жака з м'якими відтінками ванілі досить для того, щоб тіло огорнула зігріває нега, а душу - затишний спокій.

Ну, і природно, антураж. Добре на природу прихопити з собою затишні пледи і гітару. Коли трапеза закінчена, і ви вже перейшли до десерту у вигляді коньяку, легкі романси і балади створять неймовірно м'яку атмосферу і дозволять вам насолодитися цим ввечері сповна.

Такий відпочинок відновить сили і додасть ентузіазму для майбутніх звершень. Так не відкладайте таку можливість на потім. Вперед на пошуки свого сузір'я Жан-Жак.