Жан-Жак. М'якість в бокалі.

Ви помічали, як хороший коньяк змінює думки? Не в тому сенсі, що коньяк здатний змінити ваш світогляд, але він дає можливість поглянути на деякі події і моменти під іншим ракурсом - змінити саме їх сприйняття.

Взяти, наприклад, Жан-Жак. Будучи дуже м'яким і округлим на смак, він дозволяє перезавантажитися, відкинути тривоги, переживання, які накопичилися за день, і просто насолодитися справжнім. Вас перестає хвилювати те, що дратувало буквально півгодини тому: довга дорога додому по нескінченних пробках великого міста, позбавлені смаку сучасні хіти по радіо, той самий сусід, який знову припаркувався на вашому місці, і інші дрібниці, з яких і формується те, що називається « накопичилося ».

Але ви робите перший ковток м'якого Жан-Жака, другий ... і розумієте: «Але ж нічого такого жахливого і не сталося». Адже поки ви стояли в пробці, ви встигли зібратися з думками і змогли проаналізувати і знайти рішення на питання, який так давно вас хвилювало. І сучасні хіти не такі вже й погані. Інакше, хіба їх назвали б хітами? До того ж, поклавши руку на серце, ваші батьки теж називали позбавленою смаку музику, яку ви вважали для себе модною і сучасною, і яка вам так подобалася.

А головне - сусід-то теж не поганий. Він зайняв вільне місце, тому що приїхав раніше. Ви ж теж так робите. Можливо, він теж вважає це місце своїм і дивується, коли бачить там вашу машину.

Ви чуєте дзвінок у двері і знову встигаєте ненадовго відчути роздратування, адже вас відривають від заслуженого відпочинку. Але, відкривши двері, бачите того самого сусіда. Він приніс пляшку Жан-Жака і пропонує розпити її і, нарешті, домовитися, хто і де буде ставити свою машину. Настрій миттєво поліпшується і ви розумієте, що це початок міцної дружби.